PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Příležitosti v oblasti financí

Práce ve financích je v dnešní době výzvou. Je to příležitost, jak být pánem svého času, vydělávat si velice nadstandardně a zároveň mít možnost svým klientům skutečně pomoct. Hledám lidi s hlubokým zájmem o oblast financí a obchodu, kteří se nebojí vystupovat z komfortní zóny. Aktuálně volné pozice naleznete níže:

VOLNÉ POZICE

Společnost SMS finance a.s. funguje jako zprostředkovatel všech velkých finančních institucí (bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností, obchodníků s cennými papíry aj.). Poradcům pro své klienty umožňuje vybírat finanční nástroje dle opravdových a reálných potřeb klienta, nepreferuje žádného z partnerů a nevytváří s nimi nestandardní neprůhledné produkty.

Snažím se odlišit od konkurence znalostí produktů a fungování finančního trhu. Proto kladu velký důraz na vzdělání svých spolupracovníků. Rozsáhlý systém produktových a obchodních školení zajišťují profesionální interní a externí lektoři. Dále nabízím poradcům unikátní software Galaxy, který nejenže umožňuje zpracování finančního plánu metodou finanční rovnováhy, ale zároveň poskytuje řadu podpůrných nástrojů pro jednání s klienty.

Novým spolupracovníkům nabízím fixní mzdu po dobu tří měsíců ve výši 20 000,- Kč, vyplacenou na základě splnění stanovených aktivit. Dále je práce provizně ohodnocena a průměrný výdělek zdaleka přesahuje průměrnou mzdu v ČR. Výhodou jsou také následné provize, které poradcům s větším kmenem vytváření pravidelnou rentu. Systém příspěvků na kancelářské potřeby, mobil, notebook, auto a kanceláře, zajišťuje, aby měl poradce bezplatně k dispozici všechny nástroje, které pro práci potřebuje.

Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a profesionální přístup. Nástup možný ihned.

V případě zájmu použijte kontaktní formulář níže nebo volejte na +420 728 782 849

KONTAKTSouhlasím se zpracováním osobních údajů