PORADENSTVÍ

S ČÍM VÁM MOHU PORADIT?

Poradím Vám s jakoukoli otázkou nebo problémem, který ve světě financí můžete mít. Svět financí je velmi složitý a laik se v něm jen s těží vyzná. Neváhejte požádat o pomoc odborníka a domluvme si konzultaci, která je zcela zdarma.

Konzultace zdarma

PROČ SE MNOU SPOLUPRACOVAT?

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

Nezávazná schůzka

Na schůzce mi řeknete více o Vašem požadavku.

Příprava

Zanalyzuji veškeré možnosti a najdu vhodná řešení.

Řešení

Společně z nich vybereme řešení, které Vám bude sedět.

Servis

Se vším Vám budu následně pomáhat a kdykoliv zodpovím Vaše dotazy.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

7 ledna, 2020 v Úvěry

Jak na hypotéku bez vlastních prostředků?

Kdo si dnes bere hypotéku, většinou tuší, že je potřeba mít do základu nějaké vlastní zdroje. V tomto článku rozebereme tuto…
Číst dále
20 listopadu, 2019 v Poradenství

Rozdíl mezi debetní a kreditní kartou

Kreditka. Výraz, který u nás zdomácněl, často ve smyslu „platební karta“. Ale co je vlastně kreditka? A víte, že existuje…
Číst dále

CO O MNĚ KLIENTI ŘÍKAJÍ?

Pana Michala Bardoně mohu jen doporučit. Po dlouhé době zase člověk na svém místě. Je ochotný, vstřícný, s profesionálním přístupem a znalostí práva, problematiky prodeje a pojištění nemovitostí. Rychle mi vyřídil hypotéku včetně dalšího právního servisu. Ušetřil nám spoustu času, starostí a financí.

Gabriela RomanováOlomouc

Děkuji panu Bardoňovi za jeho ochotu a cenné rady, budu ho nadále doporučovat svým přátelům. Těším se na další spolupráci.

Marcel DolinskýOlomouc

S panem Bardoněm mám jen samé dobré zkušenosti, když jsem poprvé potřeboval vyřešit hypotéku, tak jsem se mu ozval, řekl jsem mu, jaké jsem měl představy. On se za mnou druhý den zastavil a hned mi řekl co a jak. Od té doby, pokud potřebuji poradit s financemi, vždy se na něj obracím. Také jsem pana Bardoně rád doporučil svým známým, když něco potřebovali.

David DvořákTřebíč

Seriózní jednání, poradenství upraveno na konkrétní potřeby klienta, péče o stávající smlouvy.

David ZlámalOlomouc

Jmenuji se Lenka Jiřičná a Michal Bardoň se dlouhodobě stará o mé pojištění domácnosti a pojištění úrazové. Považuji ho za odborníka. O všech oblastech, v nichž poskytuje poradenství, toho hodně ví. Navíc je vidět, že na sobě neustále pracuje. Příjemné vystupování, vzhled a dochvilnost jsou pro něj samozřejmostí. Mám z něj vždycky pocit, že je tu konkrétně pro mě a kvůli mně, ne kvůli co nejvyššímu zisku, to je u mě největší devíza.

Lenka JiřičnáBrno

Doporučuji velmi, pan Bardoň je ochotný, flexibilní a vstřícný poradce. Jelikož se v otázkách financí moc neorientuji, jeho rady byly přínosné a ušetřily mi nejen čas, ale i peníze. Svěřila jsem mu pojištění osobní a úrazové, pomohl mi vyjednat lepší podmínky havarijního a povinného ručení auta a postaral se o kvalitní pojištění domácnosti. Ušetřené peníze mi pomohl investovat do správných fondů. Vyzdvihla bych i jeho komunikační schopnosti a to, že mi na všechna rozhodnutí poskytl tolik času, kolik jsme potřebovala

Tereza SvrčinováOlomouc

Jsem rád, že jsme se s panem Bardoněm potkali. Vím, o čem mluvím, dělal jsem zprostředkovatele pro Kooperativu a.s., ale takový přehled o produktech a možnostech jsem nikdy neměl. Řešili jsme pojištění bytu, mou úrazovou pojistku a teď naposled úvěr. Vždy jsem byl spokojen a do budoucna se jistě opět s důvěrou obrátím.

Pavel LandsmannPředklášteří

Mgr. Michal Bardoň

Kontaktovat mne můžete pomocí kontaktního fomuláře nebo telefonicky či emailem. Těším na Vaše dotazy a budoucí spolupráci.

Tel: +420 728 782 849

Email: michal.bardon@smsfinance.cz

KONTAKT

Souhlasím se zpracováním osobních údajů